Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ez lehet ágyi poloska?

Ez lehet ágyi poloska?

Figyelt kérdés
Na arról van szó, hogy vannak rajtam ilyen pici piros pöttyök, mint egy kis pattanás. Nem nagyon viszket de azért néha igen. Nemrég voltak nálam barátaim és egyiküktől kaptam egy plüsst. Ők elég szegények és nem vagyok biztos hogy higiénikus környezetben élnek. Már pár hónapja szinte minden héten találkozok velük és arra lennék kíváncsi, hogy ha esetleg neki lennének poloskái akkor azokat amúgy is elkaphattam mikor találkoztunk vagy csak akkor ha eljött hozzám. És lehet, hogy ez nem is poloska? Azt olvastam az nagyon viszket. Meg nagyon piros is. Akkor ez az vagy nem és ha igen akkor lehet hogy tőle van?
2018. nov. 1. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a piros pöttyök főként a hasamon vannak
2018. nov. 1. 23:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én poloskás csípéseim csak piros pöttyök voltak, nem viszkettek, estére kb el is múltak. Bőrtípus függő a dolog, tesóm csípései pl nagyon rondák voltak, szét is vakarta őket.

Az én csípéseim főként a bal karomon voltak, mert az volt legtöbbször az ágytámla mellett. (Az ágyba és az mögé fészkelték magukat, meg volt néhany az ágyneműtartóban.) Lában szoktak még csípni, hasról sosem hallottam... Ha hordasz pólót alvás közben, akkor nem vagyok benne biztos, hogy csípés. De egyébként a plüssel könnyedén átadhatták. Vagy amikor találkoztatok és volt nálatok táska, akkor átment a tiédbe, vagy ők vittek táskát hozzád... Ezek már csak így utazgaznak, mi is táskával kaptuk meg. Egyébként higiéniától független a poloska jelenléte. Egy 5 csillagos tiszta hotelben is lehetnek poloskák, ezeket a kaja, a vér érdekli. Kérdezd meg az ismerőseidet, hogy nekik nincsenek-e poloskái, csípésik, és kutasd át az ágyadat, told el a faltól, nézz be mögé alaposan.

2018. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogyan irtottad ki?
2018. nov. 2. 00:06
 4/5 anonim ***** válasza:
De lehet ám! És a kiirtásuk felér egy háborúval! Szakembert kell hívni és meg is kell ismételni! Kicsi fekete bogarat keress, leginkább éjjel.
2018. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na mi történt azóta? Amúgy a polsoka jellegzetesen egy vonalban, kupacban csíp, és nem fekete, hanem életkora függvényében barnás/vöröses színű.
2018. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!