Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egy poloska bemászott a mikró...

Egy poloska bemászott a mikró ajtajába. Hogyan szedhetném ki onnan? Ki lehet csalogatni vagy valami?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
mikró ajtajába? Szerintem a melegre jönnek be a lakásba, ezért valami meleg tárggyal csalnám ki. Vagy indítsd be a mikrot kísérleti jelleggel, mit reagál.
2018. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Indítsd be a mikrót! :D úgyis annyira szereti a meleget, hát most megkapja!

Grill-poloska, nyammmmm :DDDDDDDDD

2018. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én fújnék rá hajlakkot vagy dezodort vagy ilyesmi :D
2018. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Benne van az ajtajában, így se lefújni, se kiűzni nem tudtam. Ha beindítom, akkor is csak sétálgat.
2018. okt. 17. 14:02
 5/10 anonim válasza:
Akkor add el a Jófogáson :D
2018. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez a mikró a "szerelem első látásra" kategória számomra, plusz úgy kaptam mondhatni...

Együtt lakunk a barátommal, ő vette "nekem", mert mondtam neki, hogy szeretnék egyet venni majd, elmeséltem milyent... Ő pedig megvett egy olyant, amiről azt gondolta, hogx tetszeni fog. És tetszik is. Nagyon.

Sajnálnám, hs egy poloska miatt (ami ki nem jött, de már nem látom) meg kellene tőle válni.

2018. okt. 18. 00:32
 7/10 anonim válasza:
Az ecet szagát nem szeretik. Én ecetes vízzel szoktam az ajtó és ablakkereteket lefújni, s mióta ezt teszem, azóta nem jött be egy sem. Én javaslom Neked, hogy ráfújsz ecetes vizet, s magától távozik onnan ott, ahol bement.Papírtörlővel nyakon csíped és összenyomod.
2018. okt. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha éhes lesz csak kijön! De milyen rés van egy mikrón, főleg az ajtaján? Az veszélyes!
2018. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nemrég kaptam, tehát nincs szétkapva.. Egyetlen egy van, ahol az ajtó felül fel van szerelve. Ott ment be szerintem. Azóta se jött ki.
2018. okt. 20. 14:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Szigetelőszalaggal applikálj rá a porszívódra egy olyan vékony csövet, ami befér a lyukon, és próbáld meg azzal kihúzni. Nem fér be a csőbe, de a szívás miatt hozzátapad a cső végéhez, és van esélyed a sikerre. Ha megvárod, mig döglött lesz és nem kapálózik, akkor könnyebb lehet. Ezzel a módszerrel már szedtem ki katicabogarakat két üveglap közül.
2018. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!