Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogy lehet kiirtani a pici...

Hogy lehet kiirtani a pici barna kitinpáncélos mini rovart? Talán kenyérbogár. Már 3x költöztem de tuti vmi petevel elhoztam. Ruhakba feszkeleloszeretettel de kremben konyhaszekrenyben illatgyertyaban mindenhol van

Figyelt kérdés
Hamar szaporodik ill lehet hogy nem hamar de töm egesen
2018. nov. 4. 17:29
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Igy neznek ki

2018. nov. 4. 17:31
 2/3 Sufferion válasza:
0%
Poloska és én se tudom nálam is sokan vannak es nagyon idegesítenek már
2018. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem poloska. Próbáld meg befújni a fertőzött területeket biokillel. A bogaras ételt dobd ki, a ruhákat magas hőmérsékleten mosd ki. Függönyöket, egyéb olyan textíliákat is, amiket magaddal vittél.

A szőnyegeket vidd ki az udvarra és porold ki, aztán jó erős porszívóval is szívd még ki. A porzsákot azonnal vidd ki a kukába.

Én textilre biokillt még nem fújtam, de elvileg nem hagy foltot. A szekrényeket viszont befújnám vele, illetve azon területeket is, ahol többet látok. Rád és háziállatra nem ártalmas (de azért ne edd meg).

2018. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!