Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Gyapjú bogár írtása?

Gyapjú bogár írtása?

Figyelt kérdés

Furi bogarat találtam az ágyamban, nem ez az első alkalom de mostanában egyre több van hiába porszívózom (kihajtható kanapé az ágyam)

Egy kártevő cégnek küldtem képet azt mondták gyapjúbogár.


A takaróm tényleg gyapjú de naponta kiteszem az udvarra szellőzni.


Szüleimnek a párnája gyapjú nekik nincs ilyen izé.


Hogy írthatnám ki? Muszály lenne kidobni a takarót? Ez a kedvencem :(


2019. ápr. 19. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt mondták nem bántja az embert de ki a fene akar bogarakkal aludni? :(
2019. ápr. 19. 21:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem az ágyban van? Én egyszer vettem egy lakást, semmi

nem maradt ott csak egy régi kanapé, ami tetszett,teljes felújítás után előjöttek az apró bogarak, megnézettem, gyapjúbogár volt, kidobtam a kanapét, és megszűnt a probléma.

Takarónál porszívózás nem használ, peték benne maradnak,

mosás, vagy vidd el vegytisztítóba. szerintem a műszálon/szivacson kívül elnyámmognak a textilen is, nem csak a tiszta gyapjún.

2019. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá hogy talán a kanapénak az ülőrészében vannak ami amúgy kiszedhetős. Most 2 napja reggelente az ágyam fölött elfújok egy felhő rovarírtót azóta nincs de ez csak átmenetileg használ.


A takaróm valódi gyapjú nem tudom nem tenné e tönkre a mosás :(

2019. ápr. 22. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!