Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egér volt vagy valami más?

Egér volt vagy valami más?

Figyelt kérdés
Az este folyamán hallottam valami apró csörgést meg kaparást többször is. Láttam hogy honnan jött elő többször meg azt is h szürke, kb 6 centi és kisebb farka van. Gondoltam egér így hát "elpusztítottam" a talpam által, elég nehezen amúgy mert elsőre nem is sikerült rendesen. (kellemetlen volt de sztem neki mégjobban). Aztán mikor már megláttam a maradékát nem volt semmi vér vagy ilyesmi hanem ilyen fehérszerű maradványa volt a földön meg ugye a részei.. Na akkor ez mi a fene lehetett? Így már nem voltam benne biztos, hogy egér.. vagy esetleg még növésben volt ? Egy rovart se láttam még és nem is hallottam még ilyenről ami ennyire hasonlít egy egérre.. de a végkifejlett meg nem azt mutatta, hogy egér lenne.

#rovar #egér #Falból
2019. ápr. 27. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Egy egeret csak megismersz talán.
2019. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem gyerek egér volt
2019. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!