Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Miért nem megy a csapdába egér?

Miért nem megy a csapdába egér?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt pénteken egeret észleltem a lakásban. Tettem ki lecsapós egércsapdát szalonnával. Egyik lecsapódott, kaja bent maradt de egér sehol! Azóta se híre se hamva. Már 15 csapda van kirakva szerte a lakásba. 4 különböző fajta 7 fajta kajával. Lehet hogy megijedt az ütéstől és kiszaladt? Meddig érdemes tartogatnom a csapdákat még? Találtam egy kis lyukat az egyik ablaknál ahol vezeték jön be. Kb 5 Ft-os nagyságú. Máshol nincs semmi. Azt betömtünk.

2019. márc. 7. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan bele fog menni,ha máshol nem talál kaját.A vezetéknél kívülről is be kell tömni,de gipszel,vagy csempe ragasztóval,nem pedig olyannal,amit kitudnak rágni,mert azt ki is rágják.
2019. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jól értem, az a problémád, hogy nincs egér? Ez bizony nagy baj! A legjobb egércsapdába való a kaja egyébként a keserűcsoki.
2019. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a csapdás dolog gyerek koromban sokáig nem müködött, majd egy öreg szaki megmutatta, hogy kicsit meg kell reszelgetni a pálca végét. (nem teljesen hegyesre, csak letörni a sarkot)


A lemezt, amin a csalétek van, teljesen a drót végére kell kirakni, ahol már majdnem magától elcsattan. Na azóta mindig elkapom az egeret.

2019. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából új nyomokat sem látni azóta! Most vagy 5 napja meghúzódott egy helyen vagy kimenekült.

5 napot kibírhat kaja nélkül? Csapdákon kívűl nincs mit ennie

2019. márc. 7. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kiment, ennyi csapda 1-2 nap alatt már megfogja
2019. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!