Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mennyi idő kb. mire az egér...

Mennyi idő kb. mire az egér bemegy a csapdába?

Figyelt kérdés
Ha bemegy.... Ragasztós csapdákat tettem le, a lyukat eltömítettem, ahol bejött. Hallom, hogy neszezik és itt van a lakásban... Nem merek így aludni sem :/

2019. jún. 30. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi helye van és mennyire ravasz. Nálam is volt egér és diós csapdával sikerült megfogni, de csak másnap ment bele.
2019. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én kolbászt raktam a csapdába, remélem, az is jó... Köszi a választ!
2019. jún. 30. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Legjobb csali az étcsoki! És aludj nyugodtan, nem bánt.
2019. júl. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is fogsz nagyon aludni, mert hallgathatod a sírását, amikor ráragad a ragasztós csapdára. Ott elég sokáig tudnak sírni, szenvedni...


Legközelebb csapósat tegyél ki, az legalább azonnal végez vele...

2019. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

A ragacsot betiltanám... Durva állatkínzás. Amelyik beleragad napokig szenved, van hogy még él, de a többi már eszik belőle.


A csapós a legjobb. Nálam 1,5 perc volt a rekord füstölt kolbásszal. A 3. Csapdát élesítettem, amikor az első csattant.

2019. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én dióssal fogtam meg. Felfordított befőttesüveget ki kell támasztani dióval és ahogy matatja, ráesik az üveg. Aztán ki lehet vinni, nem döglik meg. El is engedtem, öreg egér volt. Csak kell az üveg alá valami, mert rágta a szőnyeget.
2019. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy 6-os: és szerinted hova megy??? Nem vissza hozzád, ugye? És nem hoz létre még 100 utódot, hoyg boldogítsanak???
2019. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon pici lakásban lakom, úgyhogy nem volt nehéz figyelni a csapdákat, másnapra meg is lett! Nem szenvedett sokáig, és én sem :D
2019. júl. 3. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!