Kezdőoldal » Otthon » Kert » Virághagymát hol tudnék venni...

Virághagymát hol tudnék venni Debrecenben? Már sehol sem találok.

Figyelt kérdés

Eredetileg nem terveztem, de olyan jó idő lesz egész novemberben, hogy még bőven lehetne eltenni hagymákat, amik tavasszal virágoznak.

Voltam faiskolában, ahol nincsenek virághagymák.

Voltam egy kertészetben (Oázis), ahol darabja volt kb 1600 Ft.

Aztán belefutottam a Praktiker honlapján, hogy milyen sok féle van, amit még most lehetne ültetni: tulipán, krókusz, jácint, stb.

Tök jó áron, 5-700 ft körül, 6-20 db hagyma.

Elmentem ma a Praktikerbe, sehol semmi...

Még simán időben lennék, tud valaki olyan helyet, ahol lehet kapni?



2019. nov. 6. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2019. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az nem jó, mint kiderült egy idő után, előre csomagolt nem felel meg neki. Szerintem már le is pontozott, amiért előre csomagoltat ajánlottál.
2019. nov. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le, mert teljesen normálisan állt a dologhoz, és segíteni akart.

És egyébként jó lenne az előre csomagolt is, ha nem 1 db-ot adnak 1600-ért, mint az Oázisban például.

De eredetileg is előre csomagolt volt a kérdésben, írtam, hogy Praktikerben kb 500 ft-ért voltak csomagok, de csak a honlapon, mert az üzletben semmi.


Tescoban is voltam, egy darab nem volt.

De azért köszönöm annak, aki tényleg próbált segíteni!

Neki ment a zöld, vannak még normális emberek!

2019. nov. 9. 18:04
 14/17 anonim ***** válasza:

És megint működött a negatív pszichológia! :)

Mivel az agresszív kommentek alapján nagyon úgy tűnt, hogy lepontozást kap a segítő szándékú illető, ezért én magam vetettem fel a lepontozás lehetőségét.

Mire jött az elvárt válasz, a "csakazértse", és felpontozta. :)

2019. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem,hogy milyen hagyma kerül 1600 Ft-ba?Megnéztem az Oázis webshopját és ott egész jó áron vannak a hagymák.Egyébként nálunk szerintem nem nagyon lehet darabra virághagymát venni.Webáruházba is csak egyet tudok,ahol,ha akarsz,akkor csak egyet veszel egy fajtából.
2019. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Komolyan nem bírod abbahagyni?

Ez éltet, hogy mindenáron kötekedhess?


Hozzá tudsz szólni a kérdéshez?

Basszus, ez nem politika kategória, ha nem tudod előrevinni a kérdést, akkor hagyd el!


Másik válaszoló: lehet, hogy voltak normális áron is, csak azokat elvitték, nem tudom. A honlapjukat nem néztem, de a Praktikernél épp ez volt.

Az Oázisban 1200-1600 Ft alatt semmi nem volt, és nem is volt nagy választék.

Liliom, tulipán, jácint, amire emlékszem.

2019. nov. 10. 13:07
 17/17 A kérdező kommentje:

Még valami: nem "csakazértis" pontoztam fel, hanem mert így korrekt.

Valóban segíteni akart.

Sosem azért pontozok le valakit, mert nem egyezik a véleményünk, hanem a stílus miatt.

2019. nov. 10. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!