Kezdőoldal » Otthon » Kert » A tavasszal ültetendő hagymáso...

A tavasszal ültetendő hagymásokat mikor kezdik el árulni a boltok?

Figyelt kérdés

Tehát nem a kiültetés érdekel, hanem hogy mikor lehet kapni.


Most meg szeretném venni az elején, teljes áron, mert tavaly még bőven időben voltam, de már sehol nem lehetett kapni.


Ilyenek, hogy Tesco, Lidl, Aldi, Praktiker, stb. mikor pakolja ki a virághagymákat?



2020. jan. 5. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#8

Persze! Minden lánc weboldalán fent vannak az aktuális akciós újságok, meg az előző heti is.

Pl:

[link]

[link]

[link]

[link]


stb. stb.


Mi már nagyon régen nem kérünk szórólapokat, ki van írva a postaládára. fölösleges szemét, heti kilós mennyiségben volt már... Online minden infó elérhető.

2020. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a linket!

Jófogáson, marketplace-en is nézelődni fogok, magánszemélytől szerintem sokkal olcsóbb is lesz, akinél elszaporodott, és túladna rajta.

800-ért sem drága a 3 db jácint.


Amúgy gondolod, hogy ha nem dobják be a postaládába, akkor kevesebbet nyomtatnak?

Szerintem nem. :(

Voltam nemrég olyan lépcsőházban, hogy sehova sem dobták be, hanem egy nagy kupacot letettek a földre.

2020. jan. 6. 16:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Van ahol már vesznek fel előrendelést.A virágwebshopba most kedvezmény is van.
2020. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!