Kezdőoldal » Otthon » Kert » Motoros permetező érdekelne...

Motoros permetező érdekelne 30-35 ezerig el. Létezik olyan ami tart is? 30 4-5 éves fám van, de sok időbe is telik a permetezés és nagyon unom is az pumpálgatást és mostanra el is romlott a permetező, aktuális újat vegyek.

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Különböző típus neveken kínait tudsz venni,újat.

A márkás permetezők nagyon drágák,de az életedet is kiszolgálják,javitás nélkül.

2020. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30 ezerért egy normális kézi pumpás háti permetezőt lehet venni nem motorosat.
2020. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mindentudó99 ***** válasza:
Nem igen valók semmire. Ismerősöm szeretne venni de ugy 150 egy normális. Ily 30 ezres van neki de állandóan javítani kell. É azt használom amit még apám vett 15-18 éve. De az is 150 most. Egyedül a gyujtótekercset kellett tavaj cserélni ezidő alatt.
2020. márc. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

30 fa nem sok, annyit egy jobb kínai is kibír 10 évig valószínűleg. Én Agrimotort próbáltam, az elég jó volt. Nem visz olyan magasra, mint egy komolyabb, de a kézzel pumpálgatósnál csak jobb.

Vagy nézegess használt permetező hirdetéseket, hátha sikerül kifogni egy jobb állapotút olcsón. Ez mondjuk lutri.

De olyan nincs, hogy nagyon jó nagyon olcsón. Akkor senki nem venné meg 150-ért.

2020. márc. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem agrimotor van. Nem motoros, hanem akkumulátoros nyomás permetező. Fél ha-on 86 db különféle gyümölcsfám van.

Egy töltéssel lepermetezem mindet

Van hozzá hosszabbító szár a magasabb fákhoz.

Helyi mezőgazdasági boltban még mindig 20000ft. Ötödik szezont kezdtem meg vele, de egy tömítés nem kellett még hozzá.

2020. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó betudnád linkelni?
2020. márc. 20. 12:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy értem ezt, én is megválogatom és a minőségibbet választom általában, de itt nincs akkora profitom, hogy 100+ ezret kiadjak egy gépért.
2020. márc. 20. 12:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen: [link]
2020. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az ilyennek megvan az a hátránya, mint a kézzel pumpálósnak: csak a szél felőli oldalt tudod bepermetezni. :)

A légszállításos viszont az enyhébb oldalszélben is oda juttatja a permetet, ahová szánjuk.

2020. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen, ez is egy szempont, mivel nem esik jól mikor a szél irányt vált és megterít permettel engem is..
2020. márc. 20. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!