Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy honda 5.5-kapálógépem....

Van egy honda 5.5-kapálógépem. És azt nem tudom, hogy keverék kell-e bele vagy sima benzin ah netalántán keverék akkor hányas. És ha nem akkor milyen motor olaj kell bele?

Figyelt kérdés

(Az a baj,hogy nem tudom hányütemű 2 vagy 4.



20f



2020. ápr. 7. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:

[link]

A berántó alatt látod az olajbeöntő fedelét. Ez ugye azért szükséges, mert négyütemű a motor, tehát tiszta benzinnel megy, ami nem tartalmaz kenőolajat.

Négyütemű kertigép motorolaj kell hozzá, ezeknél fel szokták tüntetni, hogy erre való, legjobb a szintetikus. A motor vízszintben legyen, mikor beöntöd, a fedél alján van a nívópálca. Kitekerve, csak bedugva kell nézni a szintet.

[link]

(Ez elég idegesítő, tavaly letöltöttem egy ugyanilyen használati utasítást, amiben azt írták, hogy betekerve kell nézni, ami sokkal kevesebb olajat jelent. De hát inkább több olaj legyen benne, mint kevesebb...)

2020. ápr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mindentudó99 ***** válasza:
Jól írják . Ha van olajbeöntő nyílás a motoron akkor 4 ütemű. Tiszra benzin kell bele.
2020. ápr. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!