Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen stihl fűkaszát ajánlotok?

Milyen stihl fűkaszát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van 2-3 kert amit kaszálnom kellene valamint kèsőbb energiafűzet is szeretnèk vele vágni. Lenne egy vagy 2 kaszáló 10-15 ár körüli amit kaszálnèk vele. A lènyeg hogy legyen ereje is de ne legyen túl drága. Mekkorát ajánlotok?

2020. ápr. 13. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Régen sokat dolgoztam az FS80-as modellel. Jó volt mindenhová, elég ereje volt, én ajánlom.
2020. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1,3 LE? Azért már mégse. Egy kicsi kerthez megteszi, de komoly munkához már nem.

Kérdező, neked olyan Stihl kell, ami drága. Vagy használt. Vagy nem Stihl. Simán ennyi kaszáláshoz is kell legalább 2,5 LE. Energiafűz esetén meg cél a 3 LE. Nyilván mindenki szeretne komoly gépet olcsón, de ilyent venni nem lehet, csak lopni. Ha nincs 300 E-d, akkor újratervezés. Vagy legalább az energiafüzet felejtsd el.

Ha nem akarsz sokat költeni, akkor vegyél mondjuk Oleo-Mac vagy Solo kaszát, 3 LE körül. Felébe kerül, és használható.

2020. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért árban adod meg a területet?

1000-1500 négyzetméter, így érthetőbb.


Amúgy ha energiafűz is lesz, akkor 410.

2020. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem árban egyszerűbb ès nálunkfele a területeket árban adják meg inkább, köszönöm a segítsèget, hát lehet energiafűz akkor kimarad
2020. ápr. 13. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Energiafűz bármilyen fűkaszával vágható, ha fűrésztárcsát teszel rá Talán próbáld ki a Fuxtec márkát. A Facen van csoportjuk, ott sokat megtudsz róla. Olcsó, és baromi jó gép
2020. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!