Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jó napot, érdemes lenne egy...

Jó napot, érdemes lenne egy 5000 nm2-es terülhez egy stihl Fs 490-est vagy egy husqvarna 545 rxt vennem vagy csak pénz ki dobás lenne?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 21:28
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
73%
Ha van pénz es jó gèpet akarsz akkor is felesleges mert ezek drágák. Vegyél egy ilyet Hikoki régi nevén Hitachi. Bivaj erős. Nekem is hasonló van már tizen ève. Még soha semmi baja nem volt [link]
2020. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem pénzkidobás! Csak nézd azt az oldalát hogy ha csak benzin kell bele és nem kell szerelni javítani kinlódni akkor máris megérte. Van millió fajta gép az olcsóbbakból is kilehet fogni jót de ritka. Sokszor az olcsóbb a drágább mert ha kileheli a lelkét úgyis megveszed a drágát. Tapasztalat!
2020. ápr. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért a #1 által ajánlott hikoki gép se olcsó, az is 150e. Igaz, a másik kettő meg a duplája.
2020. ápr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 29. 06:04
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
Nem olcsó amit belinkeltem de jóval olcsóbb és szerintem semmivel se rosszabb. Nagyon régóta megvan és soha semmi baja nem volt. Profi gép.
2020. ápr. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb területeknél már érdemes elgondolkodni egy fűnyíró traktoron 200-ért már elég jót kapsz használtban.
2020. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!