Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűmag elvetési módszer jó?

Fűmag elvetési módszer jó?

Figyelt kérdés

Elvetettem a fűmagot így:

Felástam a talajt, elgerebjéztem, rászórtam a fűmagot, le tapostam, és meglocsoltam.


Az lenne a kérdésem, hogy így jól van, hogy nincs rátéve föld, ki fog nőlni a fű?



2020. ápr. 30. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha ilyen lombseprűvel bele gereblézed.
2020. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is ezt csináltuk, csak még kicsit begereblyéztük a magokat letaposás előtt. Nekünk szépen kinőtt így. :)
2020. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor így hagyom.

Köszönöm a válaszokat.

2020. máj. 1. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
És a madarak? Nem kapkodják ki a szemeket? Mi is szeretnénk újrafüvesíteni, de csak a tyúkoknak, semmi extra. Pár éve már füvesítettünk, azóta csak kopik, mert kicsipkedik, ami nem baj, ezért füvesítettünk. Kiengedem pár órára, szóval nem egész nap "legelnek". De mostanra már csak pár fűcsomó és moha van. Mert utánuk locsolom a füvet. Szóval a madarakkal hogy küzdessz meg?
2020. szept. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, a madarakkal nem nagyon lehet mit tenni.

Célszerűbb a magokat betakarni egy kis földréteggel, én is igy csináltam, és úgy hamarabb, és kevesebb vízigénnyel nőlnek ki. :)

2020. szept. 17. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:

4. vok

köszi!

2020. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szívesen! :)
2020. szept. 17. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!