Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűkasza 100-150 ezer forintért?

Fűkasza 100-150 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Egy 600-700 négyzetméteres buckás terepen kellene használnom. Most egy, anno még Lidlben kapható Florabest névre hallgató kaszám van, hát nem is minősítem inkább, a 15 centis gazt már nagyon nehezen viszi el. Kár volt megvennem. Most viszont tudnék venni valami jobb minőségűt, de melyik, ami megbízható 100-150 ezer forintért, ami valóban meghálálja, ha karbantartják? Partner, Mcculloch?
2020. ápr. 30. 23:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csak McCulloch a Husqvarna része a Partner már nem.Partner a Kínai McCulloch Olaszban készül.Nézegesd a jófogást 150 ezresért már nagyon komoly 1-2 éves gépet lehet kapni.100-ért vettem FS-260c gépet 1,5 évesen.Szerintem ezzel még a fiam is fog majd vágni,nagyon pöpec.
2020. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!