Kezdőoldal » Otthon » Kert » A mellékelt fotó jobb oldalán...

A mellékelt fotó jobb oldalán sárgarépa látható. A bal oldali növény is az, vagy az gaz?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 10. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem parlagfűnek tűnik.
2020. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Számtalan ilyen nő nekem is az ágyásaimban, az gaz.
2020. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2020. máj. 10. 17:00
 4/9 anonim ***** válasza:
A jobb oldali inkább zöldségnek tűnik, mint sárgarépának. A bal oldali 100% hogy parlagfű.
2020. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Holnap jobban megnézem. Nem emlékszem biztosan, hogy a sárgarépa tábla végébe ültettem-e (hogy kilegyen a tábla) fehérrépát, vagy a sárgarépából maradt még, és azzal kezdtem a fehérrépa-táblát. Én inkább úgy emlékszem, hogy ez még a sárgarépa, de mérget azért nem vennék rá. Majd holnap megnézem jobban....(köszi!!)
2020. máj. 11. 00:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Sárgarépa lesz a másik gaz
2020. máj. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnézegettem, és összevetettem azzal, ami biztosan sárgarépa - és ez azzal megegyező. Fehérrépa egy helyen jött elő még csak (2 szál) (ápr. 10 -én vetettem.....tvalyi fotókkal összevetve időarányosan jó lehet még, mert tavaly kb 55 nappal a vetés után jövögettek elő a fehérrépák). A mostani sárgarépát ápr. 8 -n vetettem, azok már szépen 'mutatják a sort'. Viszont, arról a 2 szál fehérrépáról, ami már előjött nem tudok jó hírekkel szolgálni. Kb 5-6 nappal a felfedezése után a minap elfonnyadva találtam a kis 3-5 cm - es növénykéket. Érdekessége a történetnek, hogy mellette voltak hozzá hasonló méretű kis gazok, amik viszont éltek és virultak - nyoma se látszott rajtuk annak, hogy akkor már legalább ők is jobb létre szenderülnek....eszük ágában sem volt. Na, ez hogyan történhetett, és milyen ok(ok)ból(???) Biztosan leht magyarázata tudományosan - de én, mint kezdő (a kezdő háromszor aláhúzva) kertész - nem tudom mire vélni, hogy bármi okból is a 2 haszon -növényecska elfonnyadt, de a gazok mellette élnek és virulnak (?) (most már persze nem, mert mérgemben bosszút álltam rajtuk)
2020. máj. 13. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Most locsolni kell a répát, fehérrépát. Sajnos nem kedvez az időjárás nekik.
2020. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!! - 3-4 naponta meg szoktam öntözni jól. A sárgarépa szépen növekszik...a fehér még nem jött elő. Valami olyasmi rémlik, hogy a fehér az kényesebb...(?)
2020. máj. 13. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!