Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyiért éri meg fűkaszálni?

Mennyiért éri meg fűkaszálni?

Figyelt kérdés
Ha ketten vágjuk egyszerre ugyanúgy de én csak "segítek" mennyiért éri meg dolgozni órabérbe? Ha mondjuk amit én használok damilt, benzint én állom és saját kaszával vágom? Persze a másik ember többet keres mert övé a munka,de én mennyit kérhetek el tőle?

2020. máj. 23. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit alul árazzátok magatokat. Már nem a fifti-fifti, hanem maga a munka. Balatonnál van egy telkem, amin 2500 nm a pázsitfelület. Van sok fa, tereptárgy, de egyenes a talaj. Mindig is magam nyírtam. Önjáró fűnyíróval kb 3 óra alatt megvagyok.

A telek ketté lett osztva. A bérlő 1500 nm-ért 50.000 Ft-ot fizet / alkalom a fűnyírásért.

Az utcán a vízelvezető árkot nem szeretem nyírni, azt kiadtam egy helybélinek, aki ebből él. 5000 Ft/alkalom. Kb 10 nm és olyan 30 fokos az árok lejtése. Amíg én nyírtam, kb 5 perc volt levágni egy ezeréves, kicsi villanyos fűnyíróval.

Kíváncsiságból kértem ajánlatokat az egész telekre. 150.000 Ft volt a legolcsóbb ajánlat / alkalom a 2500 nm-re!!!


Elképesztő, vérlázító, de ez van és ezt minden ismerősöm gond nélkül kifizeti, akinek nincs nyírója és fogalma sincs, hogy mennyi idő lenne megcsinálni.

2020. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezek már teljesen irreális, nevetséges árak.
2020. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kétnaponta új traktor b+, érteni kell az árszabáshoz is :)
2020. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!