Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan tudom a legegyszerűbben...

Hogyan tudom a legegyszerűbben kideríteni, hogy hol lyukadt ki a gumi medencénk?

Figyelt kérdés
Vettünk egy INTEX márkájú gumi medencét, amikor felfújtük a külső gyűrűt, és vízzel feltöltöttük, kb. 2 nap múlva nem teljesen, de láthatóan leeresztett. Ebből kiderül, hogyha 2 nap alatt eresztett le, akkor kis lyuk van rajta. Ezt hogyan tudnám a legegyszerűbben kideríteni, anélkül, hogy kiöntsem belőle a 85 cm vizet? Sziszegést sehol se hallottam, és a vízes módszer, hogy hol buborékol, az meg szerintem nem igazán válik be a gyűrű alján.
2010. aug. 1. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha belül lyukas, akkor jön fel a buborék, és azt látod, ha végignézed alaposan. Azokat a részeket, amik nem a víz alatt vannak, megpróbálhatod bekenni szappanos vízzel. Ahol ereszt, ott buborékot fúj.
2010. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sajnos ez a levegővel teli gyűrű a víz felett van, így hát nem hiszem, hogy a belső részét látom, hogy hol lyukad. De tegnap benne voltam a medencébe, és megpróbáltam belűről vizet ráönteni/pocsolni, és így mentem körbe-körbe, de sehol se buborékolt. Így hát az a gyanúm, hogy kint lesz, vagy esetleg a gyűrű alja, és a medence fal között, ahova elég nehéz hozzáférkőzni. Ilyen a medencénk: [link]
2010. aug. 1. 18:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam én is. Mindenhol víz alá nyomtam a peremet, körbe szappanoztam, de semmi. Így két naponta pumpálhatom:(
2010. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen a szelep zár rosszul és azért ereszt le pár nap alatt?
2010. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

dettó, felfújtam és ereszt, de nagyon nem vettem a szívemre, a használatot nem befolyásolja, nyomok bele 2 naponta és go.


Én egyébbként a szelepre tippeltem, de nem jártam utána.

2010. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az volt az első, hogy a szelepet megnézzem, de semmi baja :(
2010. aug. 1. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezzel oldottam meg a problémát.

2010. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2. nap után visszavittem volna a boltba! 3 napig ki kell cserélniük!!! Mikor vettünk a 2 személyes matracot(felfújhatót) a sátorba azonnal felfújtuk, hogy visszavihessük, ha baja lenne.

Ha kifutotál már, akkor marad a 2naponta fújkálásos módszer. :-((

2010. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Maga a melegtől is engedhet,hogy egész nap süti a nap,mi is most vettünk igaz kisebbet de nekünk is pumpálni kell 2-3 naponta.
2010. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

19:56-so válaszoló: azaz igazság, hogy már eleve ígyis cserélve volt 1szer, mert gyári hibás volt, és ugyanígy lyukas volt, csak az vagy 2 centis volt.


De ez a szivárgás kereső spray jól hangzik :) Köszi, ki fogom próbálni!

2010. aug. 1. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!