Kezdőoldal » Otthon » Kert » 2-literes kézi permetező,új...

Gyula1971 kérdése:

2-literes kézi permetező,új nem porlaszt, Ki mit tett?

Figyelt kérdés
Talán annyira gyenge a szórófeje gyárilag,és vékony a szívócsöve! A Domestos szívócsöve,az vastagabb,és a szórófej is minőségi!

2020. jún. 28. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Az igazat meg vallva,ezek is csak eladásra vannak gyártva,és nem használatra .
2020. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vettem egy rendes permetezőt.
2020. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha új,-visszavinném!

Én kb. 2 hete azt a felmumpálhatót vettem,az jól műxik,pedig tecsós,-1200ft-os

2020. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kiürült jégmentesítős ill. egyéb háztartási célra gyártott spriccelős (ablaktisztító, zsíroldó stb.) flakont használok.
2020. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem is megy rajta kifelé a permet, vagy csak nem porlaszt? Ez utóbbi esetben állítani kell rajta. Ha jobbra tekered, akkor porlaszt, ha balra, akkor messzire spriccel.

Jelentéktelen mennyiségű folyadék megy ki rajta, úgyhogy bőven elég ilyen vékony cső, sok is, csak a mechanikai igénybevétel miatt nem vékonyabb, ne törjön meg.

2020. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nem megy ki rajta a peremet,pedig a rugója is jó,átfújtam alulról a szívőcsőn,és érezhetően kijön a levegő belőle.
2020. jún. 30. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Felpumpálod eléggé? Talán valahol elszökik a nyomás. Nem szuszog, amikor fel van pumpálva?

Ha mindent jól csinálsz, akkor ha olyan helyen vetted, érdemes lenne kicseréltetni.

Nekem is ilyen legolcsóbb teszkós kínai van kisebb virágpermetezésekre, vagy 5 éve, és tökéletes.

2020. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A helyzet,megoldotta egy ismerős. Rugó jó,minden oké, Teljesen rá kellett csavarni a kupakot,hogy ne kapjon levegőt!Most jó,de vigyázok rá,mert,ha por alapú permetet oldok fel vízbe,azért egy-két feloldódni nem képes kis porszem maradhat,ki kell mosnom utána gondolom.


Domestos akkor is szórja,ha a kupak nincs teljesen rácsavarva,caak a slag érjen le a folyadékig!

Ez nem!

2020. júl. 1. 10:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor jól tippeltem, elszökött a nyomás.

A Domestos szórófej más rendszerű. Az közvetlenül a folyadékot nyomja ki, minden megnyomásnál. Ezt meg felpumpálod rendesen levegővel, aztán 2-3 deciliternyi folyadékot kiszór anélkül, hogy közben nyomkodni kellene.

A por (granulátum) alapú permetek nyom nélkül kimennek belőle, ha megvárod, hogy feloldódjanak. 1-2 perc várakozás bekeverés után, közben vagy kétszer meglötyögteted, és feloldódnak a szemcsék. Én csak gyomirtó után szoktam kiöblíteni, egyébként meg csak a permetezés végén kiöntöm a kávéskanálnyi maradékot az aljáról. Nagyon jó és megbízható kis szerkezet.

2020. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!