Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy lehet profi virágültető?

Hogy lehet profi virágültető?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék sok virágot a házba, de elég drágák, gondoltam úgyis szeretek ültetgetni. Tudtok jó oldalokat? vagy magról ültetni sokidő és gyakori a kudarcélmény? mert tavaly ültettem és nem nőttek ki a fűszernövények :(

2020. júl. 6. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudnod kell mit igényel az adott növényke, és meg kell neki adni azt. (Föld, víz, napsütés, vetési mélység, pikérozás ideje, stb...)
2020. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magot akarsz ültetni?
2020. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, de eddig magpárnából csak pár bazsalikom hajtott ki, virág egyse.
2020. júl. 6. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Először a kifejezéseket kéne megtanulni.


A magot vetni kell.

A növényeket, palántákat meg ültetni.

2020. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de jó, sokkal beljebb vagyok, amúgy a magokat az OBIból vettem és azon volt feltüntetve, hogy kell, de lehet csak a klíma nem tetszik neki.
2020. júl. 6. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen mag?


Van aminek hónapok kellenek a csírázáshoz, van ami hidegben jobban csírázik, van, ami csak fényen...

2020. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kezdő vagyok, szerintem a kezdőknek inkább a dugványozás jár nagyobb (és gyorsabb) sikeraránnyal, mint a magról való nevelés, ha évelőkről van szó. Ha a növény igényeit figyelembe veszed, akkor nem hiszem, hogy ne lett volna valami, ami kinőtt volna. Próbálkozz először igénytelen növényekkel. Eddig mit vetettél?


Én figyelem a növények szükségleteit és szerencsére csak egy-kettő van, ami nem úgy fejlődik, mint ahogy azt elképzeltem, nekem ez az első évem kertészetben.

2020. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!