Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy hozhatom helyre a tujámat...

Hogy hozhatom helyre a tujámat amit lepisilt a kutya?

Figyelt kérdés

Szomszédunk kutyája átjött nem rég és lepisilte a még kicsi tujánkat kb 80cm-es és az egyik oldala lent teljesen bebarnulj leszáradt:S

Mit tehetnék hogy helyre jöjjön? Esetleg vágjam ki a sérült részt? Vagy mit tehetnék?


2010. aug. 2. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
NEm sokat tudsz tenni, csak megvárni, hoyg kinövi-e. Viszont többé ne engedd oda a kutyát - ha többször próbálkozik, akkor szórj a környékre örölt borsot.
2010. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Atujákhoz nem értek, de nekünk ez jött be pisi ellen.:

[link]

2010. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az nem a kutyapisitől van, hanem gombás fertőzés
2010. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozzánk a kanmacska járt pisilni,rendesen bebarnult a tujánk attól is.Én ollóval lecsipkedtem az elbarnult,rész,sokat öntöztem ,mert a tuja vízigényes ,és gyönyörűen kihajtott a sérült rész és már meg sem látszik .
2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget én is kipróbálom és remélem az enyém is helyre jön:)
2010. aug. 3. 22:12
 6/7 hell-ikon ***** válasza:
Legközelebb, ha leszel olyan szerencsés, hogy észreveszed amint a kutya épp a tujánál intézi kis dolgát, akkor azonnal locsold le a növényt bő vízzel. Így felhígítod a rákerült húgysavat és jó eséllyel nem esik baja a növénynek. Gyepnél szintúgy.
2010. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot:)
2010. aug. 5. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!