Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha egy yukkának levágom az...

Ha egy yukkának levágom az egyik egyenes ágát és földbe dugom a végét mennyi idő mire kigyökeresedik?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mert én mindig vízben gyökereztetem, az elég gyorsan.

1-2 hét, ha jól emlékszem.

2020. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nejem is vízben. Most 3 hetes,de már ki akarja ültetni
2020. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor én is vízben fogom
2020. aug. 5. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk ez vált be,van már 2 óriási,szinte fa,és egy kisebb. Esővízben gykereztesd,vagy pár napos éllott csavízben,de ne frissben!
2020. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk direkt friss csapvízbe teszek mindent, mert a vízben lévő klór nem engedi berothadni a vágást. (A klór egy nap alatt nagyrészt elpárolog szabad levegőn.)
2020. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem. Semmit sem gyökereztetek,hajtatok friss vízben, Borostyánomat,szőlővesszőimet szintén állótt vízben hajtatom évek óta.
2020. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
1 év
2020. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is gyökereztettem már yukkát, de nem emlékszem mennyi idő alatt hajtott kiültetésre alkalmas gyökereket. Talán 10-15 nap után. Vízben gyökereztettem, ezt ajánlották.

Némelyik virágboltban lehet kapni gyökereztetést elősegítő port. Lerövidíti a gyökérhajtatás idejét, de a nevét nem tudom.

2020. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!