Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen háti permetezőt vegyek?

Milyen háti permetezőt vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami kézi működtetésű, nem megy tönkre két év alatt és van hozzá alkatrész.
2020. aug. 10. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

A klasszikust.

[link]

2020. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Magyart,mert ehhez minden alkatész kapható.
2020. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Vagy valami kínait:

[link]

A név mindegy, ugyanaz van száz néven.

Tavasszal a Tuskóban 4 E körül adják, a magyarnak az árán veszel ebből 7-et. Ha valamelyik elromlik, behajítod a kukába...

3 évet legalább kibír egy átlagos használattal, akkor kicseréled a hozzá mellékelt O-gyűrűt, és még azzal is elmegy 3 évet. Vagy többet. De akkor is, 7x6 év az 42, akkor már nem biztos, hogy permetezni akarsz...

Nekem két helyen két ilyenem van, a régebbit vagy 12 éve vettem, tavaly cseréltem O-gyűrűt a markolatban.

A másik még csak 5-6 éves, ahhoz még nem kellett nyúlni. Na, mondjuk nem is használom túl sokat, de 50 gyümölcsfához meg már motoros gép való.

Fele súlyú, mint a magyar, és a tartályból az utolsó csepp vizet is kiszívja még a régebbi is. Venni kell hozzá 2 m-es csövet, erre le lehet cserélni a saját csövét.

A magyar se bírja a végtelenségig, és ha ahhoz kell venni valamit, az megint 10-15 E Ft.

2020. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Most akkor vegyen 7 et ? A gond az,hogy ezek anyaga használat nélkül is megadják magukat 10 éven belül.Aztán majd jók lesznek alkatrésznek.

Ne felejtsed el a mondást. A jót mindenben meg kell fizetni !

A gagyi meg csak gagyi marad ,akár hogy nevezzük is .

2020. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szó szerint értettem, hogy most vegyen 7-et, hanem csak a 7-szeres árkülönbségre utaltam. Majd ha tönkremegy az első, és nem lehet egy 10 Ft-os O-gyűrűcserével orvosolni, se egy 1000 Ft-os markolattal (amit lehet kapni), akkor vegye meg a másodikat. A markolaton kívül a kínain se szokott tönkremenni semmi, valószínűleg. (Mint írtam, 2 különböző fantázianévvel ellátott gépet használok, és még a régi is tökéletes.)

De ki hogy szereti.

2020. aug. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ez 10 évig bírja, akkor annyi pénzért bőven megéri.
2021. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül a magyar mellett döntöttem, nem bántam meg. Az ára elég húzós, szóval azokat is megértem akik az olcsóbbat ajánlották.
2021. ápr. 22. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!