Kezdőoldal » Otthon » Kert » Beérik még a zöld paradicsom?

Beérik még a zöld paradicsom?

Figyelt kérdés
Nincs tapasztalatom, így nem tudom meddig várjam, vagy rakjam-e már el savanyúságnak.
2020. aug. 22. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Még csak most kezd érni a kertekben.
2020. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Még csak most lesz a főszezonja a szabadföldi paradicsomnak. Augusztus van még csak, nem október.
2020. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm! :) Azt hittem nyár végéig már jónak kéne lenni! Van még mit tanulni! :D
2020. aug. 22. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó idő esetén vígan beérik. A zöldeket ősszel lekonzerválhatod savanyúságnak.
2020. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Idén a vírus miatt csak júniusban tudtam elültetni a palántákat, ami termés van, az még mind zöld, de a legtöbb tő még csak a virágokat hozza. Ami zöld paradicsom lesz októberre, azokat teheted a savanyúságba.
2020. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is úgy szoktuk, hogy amikor már nagyon mondják a talajmenti fagyokat az egész országra, olyankor szoktuk leszedni az összeset, ami még a töveken van. Ami már színes, legalábbis kezd sárgulni, azt egy sorban, rekeszben a pincében hagyjuk, és ami nem rothad meg valami rovar miatt, az szépen bepirosodik, mert a paradicsom utóérő. Az elején még megenni is jó, később meg húslevesbe bele lehet dobni egyet-egyet, ízesíteni, vagy tepsis sült húsra rászeletelni. Karácsonyig is ki szokott tartani néha.
2020. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A zöldeket ha beteszed almával egy zacskóba közösen beérik.
2020. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!