Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan teleltessem a rózsafát ?

Hogyan teleltessem a rózsafát ?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem 3 rózsafát.Elultettem. Ma mondja ismerősöm hogy a fagy kivégzi . Be kell takarni.Ezt hogy vegzitek? Esetleg szerencsésebb volna nagy cserepet,dezsát venni és abba átültetni?
2020. okt. 19. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem javarèszt kaktuszaim vannak, de èn már több mint egy hónapja beköltöztettem őket. Akkor mikor a hőmèrőm szerint 10° ra esett az èjszakai minimum hőmèrsèklet.
2020. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan elfagyósat vettél, akkor nem is kár értük. Ha nem elfagyós fajták, akkor meg nem lesz bajuk. Nézd meg, hol történt az oltás, de nagy valószínűséggel fent, az elágazások alatt. Szóval, a szár akkor nem fagy el -30-ig. A fenti részt meg úgyse tudod védeni. Edénybe nem érdemes, mert abban nem akar fejlődni, plusz rengeteg munkát jelent az öntözés meg helyes tápoldatozás. Akkor már, ha olyan fagyzugos helyen laksz, akkor az udvar védett részébe ültesd, vagy éppen fal közelébe. (A tájolás mindegy.)
2020. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!