Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért penészesedett meg az...

Miért penészesedett meg az avokádómagom csíráztatás közben?

Figyelt kérdés
Mindent úgy csináltam ahogy videókban/ különböző írásokban láttam... 3 fogpiszkáló, és belelógattam a mag alját a vízbe. Mégis ahelyett hogy elkezdett volna nőni a gyökere , elkezdett megpenészesedni. Mi lehet az oka?

2020. okt. 21. 17:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Mutasson már valaki képet egy jól kinéző ÉS szobában nevelt avokádóról. (Tehát nem növényházasról, meg nem két napja vásároltról.) Múltkor is ígérte egy illető, de aztán valahogy "elfelejtette". Én eddig még kizárólag rondákat láttam, amikben nem telt öröme a tulajdonosoknak. A neten se sikerült szépet látni.

És egyáltalán nincs tisztában mindenki azzal, hogy az avokádó nem fog a szobában teremni, azért hívtam fel a kérdező figyelmét erre, biztos ami biztos. Ahogy itt is pár naponta kérdeznek olyanok, akik citromot akarnak szobában termelni, kaktuszt meg rózsát akarnak szobában tartani, stb., szóval elképesztő módon hozzá nem értők.

2020. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kar h a kerdesre nem valaszoltal ,amirol meg irsz senkise kerdezte de koszi Te szakerto!
2020. okt. 24. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!