Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hajtott egy szép borostyán az...

Hajtott egy szép borostyán az udvaron lévő függőcserépben, azt be lehetne hozni szobaborostyánként nevelni vagy itt bent elpusztulna?

Figyelt kérdés
Már nevelgetek egy szobaborostyánt, az nagyon szépen fejlődik, de azt hiszem bentinek is kaptam.

2020. nov. 2. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz a két növény. A kinti borostyán nem bírja bent, elpusztul.
2020. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg fogom próbálni, a szobaborostyán folyton elpusztul, hátha a kinti strapabíróbb, azt direkt se tudjuk kiirtani a kertből. :D
2020. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fejlemény, hátha valakit szintén érdekel:

Végül mégis átültettük és behoztuk, pár napig szokta az új helyet és most már 3 friss hajtás is van rajta és látványosan fejlődik. 🙂 Aztán hogy olyan szép lesz-e a levele mint kint, majd kiderül. (Remélem, bordó, sötétzöld, szív alakú erezettel.)

2020. nov. 15. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Nekünk is szépen cseperedik a cserépben a konyhában, hozza az új leveleket. :)

2021. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, ha még érdekel, mivel írtál, én is megírom a tapasztalatom. Egy ideig szépen fejlődött, új hajtások, egy picike friss is nőtt a földből, aztán valami történhetett és full elfonnyadt/száradt az egész. Mondjuk ez nálam nem olyan meglepő, nemigen tudok életben tartani szobanövényeket. Pedig erre nagyon odafigyeltem, szóval lehet hogy az első válaszolónak volt igaza és a kinti borostyán nem él meg bent.
2021. márc. 24. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!