Kezdőoldal » Otthon » Kert » Honnan lehetne szerezni...

Honnan lehetne szerezni narancs magot? Milyen narancsot vegyek,amiben mag is van?

Figyelt kérdés
Már van 2 citrom növendékem,így arra jutottam,hogy akkor legyen 2 narancs növendékem is. De hibába,ahhoz kell mag és sok narancsban nincs is mag (legalábbis én nem találkoztam még olyan naranccsal,amiben voltak magok). Ötletek?

2020. nov. 21. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz, ha rögtön növendék fát vásárolsz pl. termelőktől.

Persze csak abban az esetben, ha termést is szeretnél...

2020. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem már csak a látványért is megéri.

Inkabb később,utólag oltatnám be.

De szért köszi a tippet!

2020. nov. 21. 14:57
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nem érdemes szerintem se vacakolni vele. Kisseb oltványt vegyél biztos olcsóbb. Oltó vesszőt se lenne egyszerű szerezni aztán vagy meg ered vagy nem
2020. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Citromba is ugyanúgy lehet narancsot oltani, a levelek közt meg nincs olyan hatalmas különbség, ami indokolná a rászánt helyet.

Amúgy ha narancsmagot szeretnél, akkor mindenhol a(z akció nélkül) gyanúsan olcsó narancsokat keresd, mert ezek lehet, hogy pont a mag miatt olcsók.

Különben ha bármi netes fórumnak, csoportnak rendes tagja vagy, akkor csak ki kell írni, hogy narancsmagot keresel, egy postai bélyeg árát biztos rászánja valaki, hogy küldjön. Én régebben igen sok növényi szaporítóanyagot kaptam így ingyen, persze küldtem is.

2020. nov. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!