Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem kelnek ki az elültet...

Miért nem kelnek ki az elültetett chili paprika magjai egy hét után?

Figyelt kérdés
10db Carolina Reaper magot ültettem kerek egy héttel ezelőtt speciális fedett palántázó tárolóba, bőven kapott vizet, a legdrágább, legtöbb tápanyagot tartalmazó virágföldbe, viszont továbbra sincs jele a növénynek. Mit ronthattam el?

2021. jan. 3. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét után talán még kicsit korai eredményt várni.
2021. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
milyen melegben tartod? 27 Celsiuson kikelhet 7-14 nap alatt, de 22 fokos szobában több hét lesz.
2021. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ablak alatt van közvetlen, ott szerintem 22 fok lehet a nap nagy részében. Mennyire probléma ha nagyon vizes a talaj amiben tartom?
2021. jan. 3. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert még a mag sem ázott át .

Én vettem eredetinek mondott csomagolt magot,1 darabja sem csirott ki,pedig nem vagyok kezdő a magok ültetésében.

2021. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: Te honnan rendeltél és mikor ültetted el?
2021. jan. 3. 18:46
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
Ne add fel még várj vele. A bolti mag is lehet rossz is esetleg
2021. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Áthelyeztem kicsit a magokat, talán túl mélyen voltak a földben, de semmi nyoma nincs csírázásnak.
2021. jan. 3. 18:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rakd melegebb helyre, lehet tényleg hibás magot kaptál.
2021. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!