Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit fogtok csinálni a kerti...

Mit fogtok csinálni a kerti hulladékokkal (ágak, levelek stb.) ha tilos lesz égetni?

Figyelt kérdés
Elsősorban a vidékieket kérdezem akik nagyobb kertel rendelkeznek.

2021. jan. 19. 17:09
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
78%
Visszavonták a rendeletet!!
2021. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
1-es Én úgy tudom hogy csak addig amíg tart a veszélyhelyzet.
2021. jan. 19. 17:13
 3/58 anonim ***** válasza:
87%

2

jaja

mondjuk nem értem, hogy mi köze a kovidnak az égetéshez.


én nem kerti hulladákot fogok égetni (elsősorban), hanem kolbászt fogok sütni nyárson, amihez kell a parázs...

2021. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
89%
Nem könnyű kérdés. Bár régóta komposztálunk (is), azért mindent nem tudunk a komposztdombra tenni, mivel sok évvel meghosszabbítja a komposzt érését. Eddig a gyümölcsfák és a szőlő metszése utáni gallyakat eltüzeltük, a vastagabbakat odaadtuk a szomszédnak, aki kályhával fűt. Most nem tudom, mit csináljak majd,mert sok fát muszáj metszeni(őszibarack), és elég sok ág keletkezik így, nagy a gyümölcsös, helyem meg nincsen tárolásra, felénk nincsen zöldhulladékos járat.
2021. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
74%

Rosszul tudod.

Visszavonták a teljes rendeletet, mert a rengeteg kórokozót csak a levelek és más kerti hulladékok elégetésével lehet megsemmisíteni.

Átdobták a helyi önkormányzatoknak az engedélyezést vagy tiltást.

2021. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
70%
* A kérdezőnek írtam.
2021. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
16%
Amit eddig, komposztálás és összegyűjtés a sárga zsákban, amit elvisz a kukásautó. értelmes ember nem éget
2021. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
5-ös Be tudnád esetleg linkelni?
2021. jan. 19. 17:36
 9/58 anonim ***** válasza:
93%

7 kedves értelmes ember,

mit tennél, ha nem lenne központi hulladákszállítás? (semmilyen)

2021. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
73%
Építek egy zárt kemencét, és abban égetem el,( a gallyakra értem) a leveleket komposztálom. Van zöldhulladékos járat, de én biztos nem rakosgatom ki, és nem kötözgetem össze szépen. Nálunk olyan összevissza gallyak keletkeznek, meg elég sok is.
2021. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!