Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűnyírótraktornál milyet nem...

Fűnyírótraktornál milyet nem szabad venni?

Figyelt kérdés

Nade mi az amit traktornál kerülni kell?


Mint pl a tologatós elektromos fűnyírónál a szénkefés motor... ott is csakis a direkt meghajtású kefe nélküli a tuti.


2021. jan. 26. 19:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Magas gazos és hepehupás elhanyagolt kertekhez kellene..
2021. jan. 26. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a cégnél Husqvarna van, nagyon jó kis gép
2021. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
végül mit választottál? azért érdekel, mert nálunk is nagy gazos terület, hepehupákkal...
2022. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
MTD optima 200h, de megbántam mert az első úton defektes lett mind a 4 kerék..
2022. júl. 9. 21:51
 5/7 anonim válasza:

érdekes. És ezt kivéve amúgy megfelelő?

Mi okozhatta a defekteket? olyant gyenge gumiból van?

2022. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Érdekelne egy kis vélemény a gépről. Nekem is ez az egyik kinézett, másik cub cadet, abból is lt3 vagy xt1 (mindegyik oldalkidobós)

pl. Te hány m2-t vágsz vele? Fogyasztás hogy alakul? :) csak mert erre nem igazán találtam választ neten, de még kereskedőknél sem igazán...

2022. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Alig használtam idáig mert beteg lettem. Nagyon gyenge, vékony a gumija. Masszívnak tűnik, de az akác, király és batatüskét nem bírja. Jó van olyan terület ahol ez nincs... de nálunk dugigvan.

Félig lement a tank, kb 1,5 liter volt az 1000m2, és még 2km volt az oda-vissza út, ahhoz képest egész jó a fogyasztás.

2022. júl. 19. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!