Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nagy baj hogy ma atultettem a...

Nagy baj hogy ma atultettem a kenderpalmamat másik cserepbe új folddel?

Figyelt kérdés
Kb 2 eves palmarol van szó, melyet a garazsomban teleltetek. A garazsban is eleg meleg van sajnos a kazan miatt, olyan 18fok korul lehet. Ahogy szetbontottam a régi cserepet tele volt foldigilisztaval... ez nagy baj?

2021. febr. 7. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, rakd el óket valamelyik pecás havernak.
2021. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké :D
2021. febr. 7. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha átültetted, csak az, hogy télen melegben tartottál olyan növényt, ami igényelné a hideget.

A giliszták jobb híján a pálma gyökereit eszegetik. Más nincs nekik.

A közhiedelemmel ellentétben, meg a piros trágyagilisztával ellentétben, a földigiliszta meg tudja emészteni a friss növényi részeket is, bár ha van más lehetőség, akkor ezt a mást választja. De ha nincs más, akkor elrágja a gyökereket, és megvárja, hogy bomlásnak induljanak, és akkor aztán svédasztalt csap. Úgyhogy ha megtalálod őket, akkor ki kell hajigálni az edényből.

2021. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es mi lesz a következménye hogy melegben teleltettem?
2021. febr. 7. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!