Kezdőoldal » Otthon » Kert » Parkside PHD 170 B2 vagy a...

Parkside PHD 170 B2 vagy a Kärcher K3 magasnyomású mosó a jobb választás?

Figyelt kérdés

Lidl-ben 02.22-től lesz a Parkside PHD 170 B2, 2400 W-os, max. 170 bar nyomással rendelkező magasnyomású tisztító. Érdeklődnék, hogy mi a véleményetek róla? Megéri-e ilyent venni, vagy inkább Kärcher K3 max. 120 bar-os a minőségibb és tartósabb választás? Mindkettőhöz van szennymaró, pörgős fúvóka/szórószár. Köszönöm a válaszokat! Csatolok képeket a mosókról.

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. febr. 13. 11:17
 1/4 nemaRendőrség ***** válasza:
18%

"Parkside"

Ha egyszer szeretnéd használni majd mivel elromlott visszavinni akkor tökéletes

2021. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi garancia van a Karcherre?

...mert a Lidl-s 3 év.

Melyiknek fém a kazánja?-azt válaszd!

2021. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 30000 Ft-os Karcher. Nem emlékszem a pontos típusára, de 3 év alatt bedöglött. Elromlott a lándzsa már 1,5 év múlva, akartam venni másikat. Nagyon drága, ha utólag akarsz venni. Vannak Parkside szerszámaim, van amelyik bevált, van amelyik nem. Viszont 3 év garancia van hozzá. A karcherhez ha jól emlékszem 1 év volt. Nekem lengyel Dedra van 2 éve. Eddig jó rajta minden és olcsón kapsz hozzá bármilyen tartozékot. [link] Volt ipari porszívó is karcherban, illetve van egy kis Karcher WV Classic ablaklehúzóm. Eddig minden 2-3 év alatt bedöglött. Nekem nagy csalódás a karcher. Persze lehet másnak bejön. Nekem pl az einhell ipari porszívó vált be. Kb. 8 éves, ezt a típust már nem gyártják, de még mindig jó és szűrőt, porzsákot is kapok hozzá.
2021. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nemaRendőrség ***** válasza:
75%

@3

Igen, azért a Német "minőség" már csak a nevében minőség. Sajnos meglovagolják és lerontják, mert így is megveszik

2021. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!