Kezdőoldal » Otthon » Kert » Önjáró benzines fűnyíró...

Önjáró benzines fűnyíró mennyire jó választás viszonlyag nagy, dombos, de keskenyebb udvarba?

Figyelt kérdés
Sok mindent kell kerülgetni meg forogni. Ilyen helyre inkább sima ajánlott? Nem tudom, hogy lehet-e azokkal tolatni.
2019. márc. 25. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Ez csak előre mehet.A vissza mozgatás meghíbásodást okozhat .Ezzel nincs tolatgatás .
2019. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem megy tönkre, ha hátrafelé húzod és előre hajt a kerék, csak értelmetlen.

Az önjárás egy kikapcsolható funkció. Két kart kell egyszerre kezelni. Egyik a gyujtás biztonsági, másik az önjáró. Ha felengeded, tudsz tolatni.

2019. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb választás, főleg, ha gyűjtöd a füvet.


Simán tudsz vele forogni, a hátra az annyival macerásabb, hogy mielőtt hátra húzod kell egy kicsit előre tolnod hajtás nélkül különben nem forog hátra a kerék. De ha egy kicsit is dombos akkor a fenti macerát simán megéri, mert elmondhatatlanul könnyebb vele, mint izomból tolni a hajtás nélkülit.

2019. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Majatom ***** válasza:
Simán lehet, az enyémet is lehet hátra húzni, mint egy nem önjáróst. Én kényszermegoldásként egy fél évig használtam egy 2300 nm-es gyümölcsösben is, ott is volt mit kerülgetni, kb 2,5 - 3 óra alatt megvolt.
2019. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd még átgondolom. Köszönet a segjtségért.
2019. márc. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!