Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihl ms362 é ms362 közt is...

Stunt man kérdése:

Stihl ms362 é ms362 közt is van külömbség?

Figyelt kérdés
Volt valami ráncfelvarrás amiről nem tudok? Vannak gépek amik már profi láncdeklivel vannak felszerelve és a kipufogó is más, illetve a tetején lévő idom is, de ugyanúgy ms362 mint a simma láncdeklivel szerelt, 2 lyuukas kipufogóval szerelt társa.

2021. febr. 18. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Az MS 362 profi gép.


Véletlenül nem az MS 391-el kevered?

2021. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem rákerestem stihl oldalon is, ott példáúl a sima láncdeklivel van, nekem is van egy, ami már profival és kicsivel másabb a felső burkolat
2021. febr. 20. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz profi és sima láncdekni alatt?
2021. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A profi a leírasok szerint több forgácsot enged ki, nem fogja vissza illetve azon vannak elhagyás elleni deklianyák, amik egybe vannak a deklivel
2021. febr. 21. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet frissítettek rajta, kérdezz rá szaküzletben, a Stihl adott modellen belül is frissít 2-3x is, a Husqvarnának meg kell 20 év mire kiad egy másik modellt...

Tudom mikor bevittünk egy FS310-est a szervízbe dugattyúszorulás miatt, kérdeztük az árát az új hengerszettnek de aztmondták van vagy 3 féle is nemtudják ebbe melyik megy.

2021. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és jótanács, szedd le a láncfogót ha igazán több forgácsot akarsz kiengedni.
2021. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen sufni, tuningokat inkább kihagyom, köszönöm.
2021. márc. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!