Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tegnap és ma a napsütéstől...

Tegnap és ma a napsütéstől előjöttek a legyek?

Figyelt kérdés
Ellepik a ház falát, a kertet, a fákat, mindent. Eddig 2 cinkét és kb 5 fekete rigót láttam a kertünkben, mennyi idő alatt eszik meg az összes legyet? Én tudok valahogy védekezni ellenük?
2021. febr. 23. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szúnyogháló kint tartja a lakásból. Odakint nem nagyon tudsz védekezni, füstölők talán egy ideig távol tartják őket, ha pl. zavaróak mikor kiülsz a kertbe.

Az "összes" legyet soha nem fogják megenni a madarak. :)

2021. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szúnyogháló az van, kint zavar, hogy kimegyek és rögtön rajtam van a fél banda, nem győzöm hesegetni őket. Tavaly nem volt ennyi. Meg persze azt sem szeretném ha kárt tennének majd a zöldségeimben és a gyümölcseimben.
2021. febr. 23. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak semmilyen kárt tenni, ezek nem olyan állatok.

Később már nem lesznek ilyen sokan, mert nem fognak gyülekezni a kevés meleg, védett helyen. Kivéve, ha mondjuk trágyarakás van az udvaron, vagy a szomszédnál.

2021. febr. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!