Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hányadik rántásra indulnak a...

Hányadik rántásra indulnak a fűrészeitek egy hét vagy több állás után? Van öt fűrészem, mindegyiknek kell 7-10 berántás, h induljanak.

Figyelt kérdés

A kettő Ms171 sokszor ezután is leáll, újra szivató...

Melegen frankón működnek.

Bezzeg a két kínai kasza egy tél állás után is max 3. rántás és működik.


2021. ápr. 9. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában 3
2021. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Óó ez millió dologtól függ, sosem értettem én sem. Nekem is a Stihl MS211 van, hogy használom egyik nap, másik nap 10szer kell rángassam. Bezzeg múlthéten elővettem 2 hónap hidegben állás után, 2dik rántásra röffent. Makita fűkasza szintén, azt is berántottam múlthéten, szeptember óta nem ment. Elsőre röffent!!! Máskor meg szezon közepén alig akar beindulni, hiába használtam előző nap.

Mondjuk Stihlnél mind olyan, hogy fulladoznak fél percig, nem szabad és nem is lehet nagy gázt húzni neki, hanem milimétereket simogatod csak a gázkart, amíg felkapja rendesen a tankból a benzint. Mindegyik ilyen, ahol nem lehet kézzel pumpálni a benzint.

2021. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!