Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem egy uj fünyiro motort...

Vettem egy uj fünyiro motort felraktam az adapterre meg minden. Az lenne a problémám hogy berántásnál olyat vissza ránt hogy majd le tépi a kezem, ki tépi a kezemböl a berántot, sikerült beinditani és szépen megy, másnap probáltam ujra ez van?

Figyelt kérdés
Üdv lenne egy problémám,vettem egy uj fünyiro motort felraktam az adapterre meg minden.Az lenne a problémám hogy berántásnál olyat vissza ránt hogy majd le tépi a kezem,már fáj töle,ki tépi a kezemböl a berántot,Egyszer sikerült beinditani és szépen megy,másnap probáltam és ujra ez van,nem tudom mi lehet,olyan mintha hatalmas elögyujtása lenne.Ezt okozhatja rossz tirisztor?

2017. ápr. 6. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ebbe a motorba erő van.A következő képpen inditsad

A berántó zsinórt huzzad meg kifelé,a legrövidebbere,amikor megakad,mert innét már a motort is fogatná.Ekkor kell ez határozottat húzni rajt,és indul is .Különben letépi a kezed

2017. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

"berántásnál olyat vissza ránt hogy majd le tépi a kezem"


Ez tipikusan a nagy előgyujtásra jellemző

2017. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Má bocs,ezek a gépek jól vannak beállítva .Gyárilag meg van határozva hol kell a gyújtásnak lenni .A multban gyártott motoroknál ,autóknál volt erre lehetőség .
2017. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsö hozászolo.Nem hinném hogy ez normális lenne,én is a nagy elögyujtásra tippelek.Nem tudom probálok tirisztort cserélni.
2017. ápr. 6. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Írni nem tudsz rendesen, de azt már eldöntötted, hogy mit fogsz cserélni? Ez esetben miért írtad ki a kérdést?


Az 1-es és 3-as (ugyanaz) a válaszoló nem írt hülyeséget, majd rájössz ha szétszeded, hogy ezeknek a gépeknek rögzített a gyújtása. (Persze ha tényleg új az a motor, és nem csak neked új)


Szerintem is cserélj "tirisztort"!

:D

2017. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég nagy gyökér lehetsz :D
2017. ápr. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!