Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vásároltam egy demon rq580...

Vásároltam egy demon rq580 fűkaszát! Olyan problémám van hogy szivatóval beindul,de amint visszaállítom a szivatót leáll a gép! Mi lehet a baj? A gép vadonat új!

Figyelt kérdés

#DEMON RQ 580 Fűkasza
2021. ápr. 15. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy bemelegedjen.
2021. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az alapjárati csavaron kellene egy kicsit tekerni.
2021. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Melegen is ezt csinálja
2021. ápr. 15. 18:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kapna elég levegőt?
2021. ápr. 15. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanezzel szenvedtem. Kiderült, hogy fordítva volt a szívató, mint a leírásban ill. az on/off feliratban.


Egy járókelő segített, aki ösztönösen indította, nem olvasgatott. Azóta pöpec.

2021. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az off állásban van szivatón,és ha beindul akkor rakjam onra?
2021. ápr. 15. 19:46
 7/9 A kérdező kommentje:
A karburatoron lévő rugós csavart hogyan kell beállítani?
2021. ápr. 15. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne nyúlj a csavarokhoz, a szívató fordított állásban van mindegyiknél. Az on állás igazából az off.

Mindig úgy indítom, hogy kikapcsolt szívatóval és gyújtással ráhúzok kettőt-hármat. Utána gyújtás on, szívató bekapcsol, és néhány húzásra beröffen, elkapja a gyújtást, de nem pörög. Szívatót kikapcsolom, és néhány húzásra beindul alapjáraton. Hagyom2-3 percig ketyegni, azután finoman, alacsony fordulaton vágva bemelegítem. Ha már érzem az erőt benne, akkor 30-40 perces etapokban vágok, utána 1-2 percig alapjáraton hűtöm, majd 15-20 perc pihenő. Annyi baja volt eddig, hogy szétcsúszott a gyújtáskapcsoló vezeték saruja, és a tankon belül a benzincsőből kiesett a dűzni. Három éve kaszálok a 25ezer forintos géppel.

2021. ápr. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2021. ápr. 16. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!