Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van olyan damilos fűkasza,ami...

Van olyan damilos fűkasza,ami könnyű súlyú és jó minőségű?

Figyelt kérdés
Olyan 4 kg-ra gondolnék.

2021. ápr. 28. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Lehet hülye kérdés, de létezik nem damilos fűkasza is?
2021. ápr. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet hülye kérdés, de létezik nem damilos fűkasza is?"

Lehet rá rakni kést és vágótárcsát is.

2021. ápr. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Hecht 1445 + másik kormány, ami egy darabból áll és balra eltolható. Vezetékes, de egész haladós, és nem 400Ft+ egy óra, hanem kb tizede, meg nem is kell rángatni meg agyalni, miért nem indul.
2021. ápr. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik, még rossz minőségű se. 4 kg-osban csak szegélynyíró létezik. Az ne tévesszen meg, hogy egyes kereskedők fűkaszának nevezik. A fűkasza olyan 6 kg-tól kezdődik, és még az is inkább csak ilyen árokparthoz meg hasonló nagybirtokokhoz való.
2021. ápr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább tényleges két lóerőtől kezdődik, ha van fordulat is meg nyomaték is normálisan.
2021. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 lovas vállra akaszthato Makitám van, nagyon jól megy, és tényleg pehelykönnyű, nincs 5 kg szerintem. Nem tudom most a pontos típusát, de bőven elég, ha nem hagyod derékig nőni a gyomot.
2021. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Elhiszem, hogy az van, meg hogy jól pörög, csak az nem fűkasza, hanem szegélynyíró. Nekem is volt ilyen, és használtam is pár évig nagy örömmel. De aztán megvettem az első erős kínai gépemet, és a különbség akkora volt, hogy az 1 lovasat soha többet nem használtam, eladtam majdnem kétszer annyiért, mint amennyiért a kínait vettem.
2021. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szegélynyíró, hanem rendes fűkasza. 500 m² szilvást egyszuszra lekaszálok vele, plusz árok, és szegélynyíróként is kenyelmes a könnyedsége miatt.
2021. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
A fűkasza minimum 3-as damillal, jól kiengedve, harmadannyi idő alatt vág sokkal nagyobb gazt is. Oké, hogy késsel el lehet szüttyögni, de ismeretlen, nagy területen, nagy gazban elvérzik.
2021. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!