Kezdőoldal » Otthon » Kert » Valaki segíteni hortenzia ügyben?

Valaki segíteni hortenzia ügyben?

Figyelt kérdés

Már kicsinál teljesen minden hortenziám. Mert hiába locsolom őket, teszem napra, nem napra,akármi. Egyszerűen elkezd rozsdásodni a levele.

Szép új földben vannak, szeretve, megbecsülve, meg minden, de most az egyiknek még a bimbói is elhaltak , vagyis berozsdálltak, leszáradtak...úgy hogy maga a növény él!


Ja és lakásban vannak


2021. máj. 3. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Savanyú földet veszel hozzá...???
2021. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, sima földet. De ilyenben van a tavalyi is. Ő meg tök boldog, meg minden. Ezek meg :(
2021. máj. 3. 20:13
 3/17 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom, hogy a hortenzia nem bírja a napos helyet, a félárnyékot és a savas talajt kedveli. És mint minden növény, rühelli az ide teszem-oda teszem állapotot.

Persze ehhez kellene tudni, hogy kerti vagy bugás hortenziád van e?

Nekem kerti van, leültettem állandóra és már hatalmas.

2021. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Lakásban? A hortenzia kerti növény..
2021. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Pont az a hortenziám szép, ami tavalyi és kint volt jó időben végig. Nem volt nagyon napos helyen.

Mostaniak meg egyre elkeserítőbbek


Nem tudom milyen. nagyfejű kék :D

2021. máj. 4. 12:32
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Lakásban kb. annyira bírja a hortenzia, mint az elefánt akváriumban. Kilátástalan.

Tedd ki erkélyre, vagy kertbe, vagy amid van, és szép lesz. Az enyém napos oldalon van, és még ott is szép.

2021. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ehhez képest már egy éve bent van az egyik és elég szép most bimbózik :)

Vettem tápoldatot, hátha

Ki is fogom tenni, de lehet tartani lakásban és engem gyönyörködtet, hogy itt egy hatalmas kék virág. Olyan szép

2021. máj. 4. 17:27
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Most akkor elhaltak a bimbói, vagy szép?
2021. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Mutass már egy képet, mennyire szép a lakásban, mert ilyet még nem látott senki.
2021. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
amelyik kint volt tavaly és most lassan egy éve bent, ő most bimbózik. Remélem nyílik. a másiknak hatalmas virágai vannak, de ő viszonylag új. Egyszerűen elszáradt a bimbó :(
2021. máj. 4. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!