Kezdőoldal » Otthon » Kert » Városokban miért nyírják a...

Városokban miért nyírják a füvet mikor remek méhlegelők?

Figyelt kérdés
És a levegőt is tisztítják, mint a fák.
2021. máj. 14. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A fű méhlegelő?? A füvet is beporozzák a méhek, vagy mi?
2021. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
És ha lenyírnak belőle 10 centit, akkor már nem az?
2021. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

🤣🤣🤣


Bioszról hiányzott vki úgylátom

2021. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
A fü szélmegporzású nüvénycsoport, a méheknek teljesen mindegy.
2021. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Esetleg a gaz ami virágzik, de az se igazán méh legelő, a fű nem tisztítja annyira a levegőt mint a fa.

Inkább nyírják, mint hogy teli legyen kullanccsal.

2021. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
A szomszédom is azzal jött, hogy ő nem lusta a kertet ápolni, hanem méhlegelő tart fenn. Pedig többször is szóltam neki, hogy ápolja rendszeresen azt a nyomorult kertet. Na, amikor már az egész családom fuldokolt a parlagfűtől, jeleztem neki, hogy fel fogom jelenteni. Akkor is csak kacagott rajtam, hogy a méhlegelő miatt? Délután a kerítés közeléből jól látható módon fotóztam vagy egy félórát a kertjében virágzó parlagfüveket. És másnap feljelentettem. Észre vehette a fotózást és megijedhetett, mert két nap múlva lekaszáltatta. Balszerencséjére csak két hét múlva jöttek ki ellenőrizni, amikor már megint térdig érő, virágzó parlagfüvekkel volt teli a terep, és minden elvágott gyom még több felé ágazott. Úgy megbüntették, hogy elmondása szerint egész nyáron tudta volna hetente fizetni a munkásokat belőle. De elnézést kért végül...
2021. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

A fű mióta méhlegelő? :D

Nekünk vannak kifejezetten méhbarát vadvirágaink amiket nem bántunk, de a gyepet természetesen nyírjuk ettől, nem is értem hogy azzal mit kezdenének a méhek....

2021. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem a fűre gondolok hanem a sok gazra ami virágzik benne, de azt hittem egy egyértelmű. Amúgy Dániában kötelező méhlegelők telepítésem, ott nem sírnak a gaz miatt
2021. máj. 14. 11:47
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Akkor ne füvet írj, hanem virágokat.

Azt én se értem, miért irtja sok ember az összes virágot tűzzel-vassal.

2021. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
8. "Amúgy Dániában kötelező méhlegelők telepítésem, ott nem sírnak a gaz miatt" 1) nem kötelező 2) nincs gaz a városban, azért nem sírnak 3) ott is nyírják a füvet.
2021. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!