Kezdőoldal » Otthon » Kert » Honnan rendelhetnék pár...

Honnan rendelhetnék pár negyzetmeternyi (kb 4 nm) minosegi, realisztikus műfüvet?

Figyelt kérdés

A jarda es a haz kozott a bejarat mellett van egy kis szakasz, ahol a kutya mindig kifekszi, meg a tarackot is. Ezert a fű, es mas novenyek nem maradnak meg, na meg ket oldalrol is beton szegelyezi, tehat ha a kutya nem fekudne oda, akkor is kisülne minden. Undoritoan saros, vagy eppen poros, ezert gondoltam letenni oda műfüvet, de a holland pazsitos oldalakon amiket eddig igeretesnek talaltam referciak alapjan, ajanlatkeressel mukodnek, nagyobb teruletre kijon a brigad, felmeri, leteszi te meg perkalsz. Nyilvan nem fognak nekem leszallitani 4 negyzetmetert, amit en szakszeruen le is tennek.

Obi, praktiker es tarsai sincs kizarva, ahol lehet meterre kapni de eddig csak olyat lattam ott, ami durva kellemetlen tapintasu, optikailag sem emlekeztet pázsitra, de ha valaki tud valami jo helyet, ahol kis mennyisegben tudnek vasarolni, ne tartsa magaban. Koszonom elore is.



#műfű #Holland pazsit
2021. máj. 17. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Hollandgarden.hu
2021. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!