Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növényeket/fákat nem...

Milyen növényeket/fákat nem bánt a kutya?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy eleven egy éves stafford “kisfiunk”, akit semmivel nem lehet lefárasztani. Az a gond, hogy szereti megrágni/megenni az udvaron a növényeket. Elfogyasztott már tövestül 3 rózsabokrot, szétrágott 4 tuját és lerágta a kérgét egy füge fának.

Levendulán és a mentát leszámítva mindent tönkretesz. Próbáltam már ezeket a csodaspray-ket, amitől elvileg nem bántja a kutya/macska a fát… persze sikertelenül. Ajánlották, hogy kenjem be chilis olajjal a kérget … hobbi chili termesztőként a világ legerősebb fajtáit is termesztem a kertben… röviden annyi, hogy ízlett neki az az olaj… tüsszögés nélkül lenyalta róla.

Az érdekelne, hogy milyen hasonló növények vannak, főleg fa érdekelne, amit nem tenne tönkre. Ezen belül is olyan fa, ami nagyobbra nől. Azt szeretnénk, hogy legyen árnyékban a szobánk ablaka. Köszönöm.



2021. máj. 23. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Inkább a kutyát kellene megnevelni!
2021. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mindentudó99 ***** válasza:
71%
Kaktusz
2021. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha picit idősebb lesz már nem cincál szét mindent, legalábbis nálunk így történt.
2021. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egy évesen az én kutyám is sokkal rosszabb volt mint most, 2 évesen, de azért ez durva. Próbáld megnevelni. Nem spray kell, hogy aztán kirakd az udvarba, figyelni kell rá és tiltani ha ezt csinálja. Gondolom unatkozik, mert egyedül van.
2021. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Most te is kapsz majd privátot, hogy mennyire jól tudja a kutyát nevelni és te vagy a hülye, ha ilyen mondasz neki. (Én is így jártam - az 1-es vagyok)
2021. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én még nem kaptam, de kíváncsi leszek :D
2021. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen fiatal, egészséges staffival menni kell mint a gép, fárasztani, különben lesz ez még rosszabb is, főleg ha kan.

Az exem bullterrier kutyusa még a biciklit is szétrágta unalmában.

2021. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!