Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szedi szét a kutya a...

Miért szedi szét a kutya a szoba növényeket?

Figyelt kérdés

Kiskora óta(10.hét) ott vannak a palánták soha rájuk sem nézett de már napok óta arra jövök haza hogy szétszed egy szoba növényt ez azért is gond mert akadnak köztük mérgezőek is, azért mertem bent hagyni a kutyával mert eddig hozzájuk sem nyúlt (szerencsésnek éreztem magam.)

Minden nap csak egyet szed szét amit tegnap megtépázott ahhoz már hozza sem nyúl jön a következő.

Először arra gondoltam hogy sokat van egyedül mert mostanában sokat kell/kellett dolgozni. De ma csak 8-14ig volt egyedül ami nem sok idő mégis elég volt egy jó nagy kuplerájra.

Hogyan büntessem meg vagy hogyan adjam a tudtára h az az enyém?

(Tegnap megálltam a növények mellet és mondtam ez az enyém aztan elmentem az egyik játékához és mondtam ez a tiéd jó hulyeseg mert úgy sem érti)

Jól megszaladt a mondókám.

Köszi ha végig olvastad



2018. febr. 27. 15:20
 1/3 MisterTT válasza:

Ràghatnèkja van!

Meg unatkozik.... Meg kutya..

Lènyegeben meg is vàlaszoltad a kèrdèsed..

Rakd fel a szekreny tetejère a növenyeket..

2018. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Először arra gondoltam hogy sokat van egyedül mert mostanában sokat kell/kellett dolgozni. De ma csak 8-14ig volt egyedül ami nem sok idő mégis elég volt egy jó nagy kuplerájra."

Szerintem itt a válaszod. Ha eddig nem volt sokat egyedül, és ez egy viszonylag új helyzet, simán lehet, hogy nem tudja hová tenni, esetleg van egy enyhe szeparációs szorongása. Ma sem tudhatta pontosan, hogy te meddig leszel távol, hiába mentél haza kettőkor. Megvolt a kis menetrend, ami most felborult.

2018. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja igen azt nem is írtam le hogy amikor itthon hagyom kap különféle rágcsákat ló lábszár ami elég tartós meg szárítottdisznó fület, ráadásul van egy csomó játéka kong stb.

Az a baj hogy ezek a növények 1,5-2 méter magasak azért is vannak a földön a szekrény tetejére nem is férne fel arról nem is beszélve, hogy nincs szekrény a nappaliban:). Már épp átrendezés alatt vannak a növények a mérgezőek mennek máshova. De akkor sem szeretném ha a nem mérgezőeket ragcsálná.

2018. febr. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!