Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan csíráztassam a chili...

Hogyan csíráztassam a chili paprikát? DVD tokos módszer, földben vagy sima tőzegben?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csíráztatni kell, hanem palántázni.

Bár egy hónapot lemaradtál.

Nekem csak a halapenjo jött be, a többi chili fajta nem érik be rendesen.

Legalábbis nálunk.

2021. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát amiket én ültetek azt általában januárban szokták vagy márciusig, de télen, tél végén hátha jönnek termések, ha lámpával( és ablak mellett) és fűtéssel dolgozok.


Azon gondolkodom, hogy kipróbáljam-e mind a három módszert vagy a DVD tokos a legjobb... szereztem be vermikulit is...

2021. jún. 4. 16:51
 3/3 anonymus75 ***** válasza:
Én palántaföldben csíráztatom a paprikákat. Február elején szoktam kezdeni, de chiliket még előbb is el lehet indítani. A palántaföldbe vetett magokat megöntözöm, lefóliázom zsugorfóliával, majd a radiátorra teszem, teszek alá valami deszkát, vagy kartont. Nagyon hamar kikelnek ezzel a módszerrel.
2021. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!