Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elpumps szivattyú nem szív,...

Elpumps szivattyú nem szív, miért?

Figyelt kérdés
Furcsán fújja ki a levegőt oldalt, eddig ilyet nem csinált, mi lehet a baja?

2021. júl. 2. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy egy szar magyar termek. 3 elpumps szivattyum volt, mind3 ideje nagyreszet szervizben toltotte.
2021. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Így van ahogy az 1-es írja!Mi csak a JSW Pedrollo-t vesszük.3 évig bírta legutóbb is
2021. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jsw 3 évig bírta, az sem sok. Nekem ez 6 éve van meg 1x volt szervízbe de akkor nem ürítettem ki teljesen a vizet és elfagyott mert télen mindig kint hagyom. Akkor ez nem is olyan rossz? Milyet javasoltok mert ha meg is csináltatom, veszek egy másikat mert most kell a jövőhéten. Jövőre akarok locsoló rendszert is csináltatni, úgyhogy már ahhoz venném.
2021. júl. 2. 20:51
 4/14 anonim ***** válasza:

A Pedrollo a jó és mi hibánkból bírta 3 évig mert egyszer arrébb lett húzva és sérült a pumpa aztán meg lett javítva házilag de ha ez a baleset nem történik meg akkor állítom még mindig menne masszívan.Nagyon jó termék.Talán az egyik legjobb a piacon

#2

2021. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
és ez a perdollo mekkora nyomást tud csinálni, milyet vegyek, ha szeretnék jövőre öntözőrendszert is telepíteni. ez az elpumps 5700l /h de most, hogy elromlott a vezetékről locsoltam és ég és föld a nyomás különbség.
2021. júl. 3. 13:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mivel nő vagyok így nem értek ilyen szinten hozzá.Bemégy a boltba és ott az eladó segíteni fog aki ért is hozzá.Mi 1200-as kertben használjuk de nekünk a legkisebb teljesítményű is elég ehhez.Ha öntözőrendszert akarsz akkor nyilván nagyobb teljesítményű fog neked kelleni de van ebben a márkában többféle szóval biztos találsz az igényeidnek megfelelőt.Nagyon jó minőségű és hosszú életű ha vigyázol rá.Az sem mindegy mekkora területen akarod használni
2021. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Megleptél azzal, hogy Nő vagy :) persze a boltban segítenek, ki is néztem egyet ahol a múltkor is jó fejek voltak, de általában az a véleményem, hogy a boltosok a legtöbb helyen annyit sem tudnak mint én, ezért keresek támpontokat itt is mielőtt odamegyek.
2021. júl. 3. 14:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kifújja a levegőt, nem szívja? Mert ha kimegy a szimering, akkor szívó hangot lehet hallani, ahol a víz helyett levegőt szív be.
2021. júl. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hangot nem hallok, először csak mindig leállt kb 20 perc után, de utána elindult megint Most viszont próbál elindulni, de nem jön fel a víz és azért áll le.
2021. júl. 4. 07:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Elpumps 1500 w-os nekem idén döglött be 17 évesen. Leégett a segédtekercs, mert a vízakna tető nyitva maradt és esett az eső, tiszta víz volt. Induláskor zárlatot kapott. Veszek másikat,mert ennyi idő után csapágyakat, egyebeket is érdemes lenne cserélni, a hátulján a ventillátor védő burkolat is eléggé szétrohadt. Egy szivattyú se bírta eddig. Anyámé Elpumps 1300 w-os 15 éves, csapágyak lettek rajta eddig cserélve, meg kondenzátor.
2022. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!