Kezdőoldal » Otthon » Kert » Husqvarna Classic sisakkal...

Husqvarna Classic sisakkal mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most sima hálós pajzs + füldugó kombinációval kaszálok, annyira nem rossz, de ránézésre kényelmesebb lenne a sisak, és talán jobban védené a fejemet a naptól. Annyi fenntartásom van ellene, hogy a fültök valószínű elég meleg munkaközben. Ugyanakkor nem kell dugdosni a füldugót. Gondolkozok rajta hogy kellene venni, de elég bizonytalan vagyok.


Bárkinek bármi tapasztalata van hasonló, vagy konkrétan ilyen sisakkal, annak szívesen elolvasnám a véleményét, észrevételeit!


Köszi!



2021. júl. 11. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom.

Valóban nagy hátránya, hogy a naptól nem véd, pláne esetemben, akinek kopaszra van nyírva a feje. Sapkát szoktam a fejemre tenni.


Fültok kényelmesebb, mint a füldugó, ha nyáron kaszálsz, úgy is meleged lesz.


Amit linkeltem fejvédőt, néha ott is probléma, hogy a rostély része rövid, myakamat néha eltalálja valami. Lehet nagyobbat venni hozzá.


Sisakoknál úgy tapasztaltam, hogy a rostély mégrövidebb, mert ezeket inkább fűrészelésre tervezték.

Sisaknál a fültok rész kevésbé passzol a fülre, mint amit linkeltem.

Tehát a zajszennyezés egy nagyon kicsivel nagyobb.


HIHETETLEN, hogy mai napig látok olyan hülyéket, akik rövidnagrádbab, fejvédelem nélkül kaszálnak.

Többség szemüveget tesz fel, vagy arcvédőt, de a süketségtől nem félnek.

Nem értem, hogy miért.

2021. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Munkatársam sem használ semmilyen fülvédőt, de nem tudom elképzelni hogy bírja. Bár már szerintem annyit rongálódott a hallása hogy nem számít neki... Állítólag 20 éve kaszál, és ő szerinte hülyeség a fülvédő, és nincs semmi értelme.


Én rostély+szemüveg+füldugóval kaszálok, és még így is beszokott repülni a szemembe a piszok...


Na de köszönöm a segítséget! Most hogy nézem, tényleg rövidebbnek tűnik a rostély a sisakon. Valószínű ez alá is felvennék szemüveget, viszont lehet hogy a fültök eléggé nyomná a szemüveg szárát bele a fejembe... Na mindegy, várok még, hátha más is ír véleményt, aztán lehet az lesz a vége hogy kipróbálom ezt a sisakot.

2021. júl. 11. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A munkatársad keménynek akar tűnni, mint a legtöbb férfi.

Biztos, hogy a jobb fülének sokkal rosszabb a hallása, mint a balnak.


A szemüveget én is szoktam feltenni.

A szárát ne a tok alá tedd be, hanem a tok fölé!

2021. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!