Kezdőoldal » Otthon » Kert » Még nem pirosodik a chili...

Még nem pirosodik a chili paprikám. Nincs késében?

Figyelt kérdés
Van rajta sok, de még mind zöldek
2021. aug. 27. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
a késést mifelénk úgy is írják, hogy : késé (vicces vagyok)
2021. aug. 27. 17:31
 2/8 anonim válasza:
Az enyém is csak nem olyan rég kezdett el pirosodni.
2021. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem már volt jó néhány érett piros, de a legtöbb még zöld. Cserépbe vannak, mindig próbálom napra tenni őket
2021. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem püspöksüveg chilim van szabadföldön, de még teljesen zöld mindegyik. Van egy hagyományos hegyes csípős fajtám, azoknak már a fele bepirosodott.

Nem kell aggódni, van még ideje bőven bepirosodni.

2021. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi chili paprikáink is szépek, de elég zöldek még, nem tudom mikor akarnak már bepirosodni...
2021. aug. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Benéztem jobban a bokrok alá...mindösszesen 2 db paprika kezd pirulni, de még csak nagyon kezdetlegesen. (van 15 bokor...többféle. Vannak nagyobb fajták és vannak csak akkorák, mint a cseresznyepaprika...csak nem gömbölyű, hanem csúcsa van)
2021. aug. 28. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg fajta van, különféle tenyészidőkkel. Van, amit már februárban el kell vetni, hogy be tudjon érni szeptember végére. De ha nálad már érni kezdett, az jó, még sok be fog érni a következő másfél hónapban, főleg, ha meleg lesz az ősz.
2021. aug. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! - Kár, hogy olyan későn érik be - bár, addig is lehet már fogyasztani.....zölden
2021. aug. 30. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!