Kezdőoldal » Otthon » Kert » Akiknek (mesterséges - azaz...

Akiknek (mesterséges - azaz otthoni) fehér homokos medence tavuk van, ők honnan tudták besterezni a fehér homokot?

Figyelt kérdés
Igaz nem sok ilyet láttam, de néhányat igen adott kertek végében - és nagyon szépen mutattak!

2021. nov. 18. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A murvának a megmaradt pora hófehér.
2021. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akvarista körökben fehérvárcsurgói kvarchomokot szoktak használni.

[link]

2021. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem dekorkavics? Abból van fehér.
2021. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem kavics! Még véletlenül sem! Az irtózatosan kényelmetlen lenne a lábnak, vagy a pihenő testnek.


Valóban fehér homok volt néhány medence, illetve (ilyet is láttam) medence jellegű kerti tó körül (illetve kettőnél "belefolyva" a tóba is).

2021. nov. 18. 22:01
 5/6 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló! Ezen a holnapon most valóban csak 1134 forint lenne egy 25 KG-os zsák fehér(es) homok? Tehát két és fél tonna fehér(?) homokot alig több, mint százezer forintért meg lehetne tőlük vásárolni? Ez túl szépnek hangzik számomra. :)


"Osztályozott homok 0,1-0,4 mm (cikkszám: OH104206)" 1134 Ft.

2021. nov. 18. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kettes vagyok de megerősítelek. Pedig annyi. De ez csak homok, azért nem kell elájulni, hogy hú de olcsó.:) Ráadásul sikerült is jó áron találnod. Én először csak 3.500 körüli áron találtam ezen az oldalon fehéret, de azt eleve lehetett 1000 kilósban is kérni (bár furcsa, hogy úgy nem volt olcsóbb, mintha 25kg-s zsákokba kérném). Nem rossz ez a zsákos verzió egyébként könnyebb eltárolni a maradékot későbbre.

Én azért rendelés előtt odatelefonálnék vagy írnék, hogy ez jó anyag-e arra amire szeretnéd. Aztán kiírnám ide mit válaszoltak.:)

2021. nov. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!